Zákazník: nepřihlášen
Košík: prázdný

Obrazy a fotografie z vašich dat

Vytiskneme fotografii nebo zhotovíme obraz přesně „na míru“ z vašich dodaných dat v jakékoliv velikosti (s hliníkovým rámem standardně do rozměru 120 x 100 cm*, na malířské plátno do rozměru 120 x 95 cm*) a provedení (na fotopapír, na plátno, s rámem, apod.). Jediním omezením může být kvalita vašich dat. Pokud však fotografujete digitální zrcadlovkou nebo kompaktem s rozlišením minimálně 6 Mpx a máte nastavenu bezztrátovou JPG kompresi nebo TIF, Váš obraz bude poměrně kvalitní i ve velkých rozměrech. Více pod záložkou Jaké rozlišení dostačuje. Fotografii můžete nahrát do našeho systému a interaktivně si navolit rozměr, provedení, zvolit barvu vaší stěny, rámu, apod. Ihned také zjistíte cenu za výrobu dle vámi zvolených parametrů.

*) Vyrábíme i mnohem větší rozměry (s hliníkový rámem do 140 x 100 cm, na malířské plátno do 300 x 95 cm). Ty však není možné bezpečně dopravovat přepravními službami a je nutné si je vyzvednout osobně na adrese naší provozovny. Při větším požadovaném rozměru nás kontaktujte na info@moderni-obrazy.eu.

foto_z_vasich_dat_4.jpgteckovana_cara_s_odstupem.jpg

Prohlédněte si materiály a provedení, na které chcete svůj fotoobraz na míru vyrobit:
> Na fotopapír
> Na malířské plátno
> S hliníkovým rámem

> V Clip-rámu

Konkrétní výběr materiálu a provedení zvlote až po nahrání fotografie do našeho interaktivního systému.

Kromě standardně nabízených materiálů dokážeme vytisknout Vaše fotografie také na samolepící vinyl (pro exteriérové použití) a na samolepící fotopapír.

Rychlý kontakt

Tel.: 724 003 719
info@moderni-obrazy.eu
Skype: moderni-obrazy.eu

Novinky na e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v nabídce nebo o pravidelně pořádaných
akcích, zadejte svůj e-mail


Počítadlo.cz