Zákazník: nepřihlášen
Košík: prázdný

Tisk obrazových motivů na fotopapír

Nejlevnější varianta pro objednání tisku obrazového motivu je TISK FOTOGRAFIÍ BEZ LAMINACE. Tato varianta počítá s tím, že zákazník sám výtisk fotografie zarámuje nebo umístí např. pod sklo do tzv. clip-rámu. Výstupem je tisk fotografie na pololesklý fotografický materiál v gramáži 200 g/m. Tisk bez laminace je světlostálý i voděodolný, není však chráněn proti mechanickému poškození (např. poškrábání). Vytištěná fotografie je zasílána k zákazníkovi bezpečně zabalená (v kartonovém tubusu) jako obchodní balík České pošty.

O něco málo dražší varianta výroby je TISK FOTOGRAFIÍ s LAMINACÍ. Výsledný tisk fotografie už však není potřeba umisťovat pod sklo, stačí jej např. jen zarámovat. Na výběr nabízíme laminaci lesklou nebo matnou. Lesklá laminace dodá tisku exkluzivní vzhled, její nevýhodou je však odraz předmětů z okolí (z určitého úhlu působí mírně jako zrcadlo). Z tohoto důvodu doporučujeme ve většině případů laminaci matnou, kde je tento nežádoucí efekt zcela eliminován. Oba druhy laminace navíc obsahují také UV složku, které prodlužuje světlostálost tisků o řadu let.

Samozřejmostí je také tisk velkoformátových fotografií z dat zákazníka v libovolné velikosti. Kvalitou tisku uspokojíme i nejnáročnější fotografy. Tiskneme odolnými pigmentovými inkousty ve špičkovém rozlišení 2880 x 1440 dpi v plném formátu. Celý systém máme precizně zkalibrovaný pro RGB i CMYK. Při větších objemech tisků (např. pro účely výstavy, apod.) nabízíme zajímavé množstevní slevy - neváhejte nás kontaktovat.

Rychlý kontakt

Tel.: 724 003 719
info@moderni-obrazy.eu
Skype: moderni-obrazy.eu

Novinky na e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v nabídce nebo o pravidelně pořádaných
akcích, zadejte svůj e-mail


Počítadlo.cz