Nejnovější obrazy

Nejžádanější obrazy

Zákazník: nepřihlášen
Košík: prázdný

Obchodní podmínky

I. DODAVATEL
Radek Tesař, TR-DESIGN, Děčínská 318, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou
Dodavatel je plátcem DPH, IČ: 60269421, DIČ: 7306232428

II. PLATNOST
Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. 4. 2009 na dobu neurčitou a byly schváleny vedením společnosti pro zákazníky se sídlem na území České republiky a Slovenské republiky.

III. CENY
Veškeré doporučené maloobchodní ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH. Balné je zdarma. Poplatek za dobírku rovněž není účtován. Celková cena za dopravu je 99 Kč u České pošty, u DPD a PPL 149 Kč. Při objednávce nad 3.000 Kč bez DPH je doprava ZDARMA.

IV. OBCHODNÍ PODMÍNKY
1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami, s platebními podmínkami, dodacími podmínkami a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.
2. Od zákazníka je požadováno uvedení přesných a pravdivých údajů do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které je poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.
3. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o nějaké chybějící či nepřesné údaje apod.

V. PLATEBNÍ PODMÍNKY
1. Dobírkou - Zboží zaplatí zákazník doručovací službě při převzetí objednávky.
2. Platba předem - Bankovním převodem na č. účtu 156037926/0600 (jako variabilní symbol uvádějte č. objednávky, které obdržíte v potvrzovacím e-mailu). Zaplacené zboží bude po obdržení platby obratem odesláno
3. Hotově, při osobním odběru - pouze po předchozí domluvě.

VI. DODACÍ PODMÍNKY
1. Místo dodání - Místem dodání zboží, je adresa uvedená kupujícím v objednávce (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou doručovány přepravní službou jako Obchodní balík.
2. Dodací lhůty - Zboží (fotoobrazy) je vyráběno na zakázku na základě vybraných parametrů - tzv. „na míru" a je zasíláno ve lhůtě cca 5 - 10 pracovních dnů (max. 20 dnů). Vyjímku tvoří provedení Jen tisk nebo Tisk s laminací, kdy je zboží zasíláno do tří až pěti pracovních dnů od obdržení závazné objednávky.

VII. ZPŮSOB DOPRAVY A BALENÍ
Obrazy a tisky jsou dopravovány na určenou adresu dle Vašeho výběru několika přepravními službami. Českou poštou jako Obchodní balík, přepravní službou DPD a přepravní službou PPL jako balík na soukromou nebo firemní adresu. Dopravné v celkové hodnotě 99 Kč vč. DPH je účtováno u České pošty a DPD, 149 Kč u PPL. Poplatek za dobírku není účtován. Podrobné informace o jednoltivých dopravích a možnostech dopravy najdete pod záložkou DOPRAVA.
Veškeré zboží je důkladně zabaleno do izolačních fólií a kartonových obalů.

VII.a. DOPRAVA NA SLOVENSKO
Obrazy a tisky zasíláme také na Slovensko výhradně jako Obchodní balík České pošty. Česká pošta zajistí převod mezi měnami za aktuální kurz, takže odpadají veškeré starosti spojené s rozdílností měn. Balík je zasílán za celkovou částku 250 Kč.

VIII. PŘEVZETÍ ZBOŽÍ
Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem.

IX. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Internetový obchod obchod FOTO-obrazy.eu se zavazuje, že bude chránit data zákazníků způsobem odpovídajícím důvěrnosti dat. Data zákazníka mohou být využita pouze pro účely statistického zpracování, přímé komunikace se zákazníkem a pro účely zajištění logistiky objednaného zboží.

X. ZÁRUKA A REKLAMACE
Na výrobky je poskytována záruka po dobu 24 měsíců ode dne dodání.
Reklamace se řídí ustanoveními občanského zákoníku ČR.

 

Rychlý kontakt

Tel.: 724 003 719
info@moderni-obrazy.eu
Skype: moderni-obrazy.eu

Novinky na e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v nabídce nebo o pravidelně pořádaných
akcích, zadejte svůj e-mail

Anketa

Jak často navštěvujete webové stránky Moderni-obrazy.eu?
několikrát týdně
několikrát týdně (3,9 %)
několikrát za měsíc
několikrát za měsíc (15,7 %)
max. 1x za měsíc
max. 1x za měsíc (9,8 %)
jsem zde poprvé
jsem zde poprvé (70,6 %)
Celkem hlasovalo: 51

Počítadlo.cz