Nejnovější obrazy

Nejžádanější obrazy

Zákazník: nepřihlášen
Košík: prázdný

Otázky a odpovědi

1. V jaké kvalitě probíhá tisk?
2. Jak velké tisky je možné objednat?
3. Jaké je trvanlivost a odolnost tisků?
4. Jsou výtisky barevně věrné?
5. Je možné obdržet tiskovou zkoušku?
6. Jaké varianty tisků a obrazů nabízíte?
7. Jaká je dodací lhůta?
8. Je možné obdržet obraz výrazně dříve?
9. Je možné objednat obraz s jiným typem rámu než je v nabídce?

1. V jaké kvalitě probíhá tisk?
Tisk zpracováváme na nejmodernější velkoformátové tiskárně primárně určené na tisk fotografií ve špičkové kvalitě. Tiskneme v rozlišení 2880 x 1440 dpi při plném formátu.

2. Jak velké tisky je možné objednat?
Maximální formát, který v současné době nabízíme je 111 cm na šířku x délka libovolná pro nelaminované tisky na fotopapír a 103 cm na šířku x délka libovolná pro tisky s laminací a pro tisky na malířské plátno.

3. Jaké je trvanlivost a odolnost tisků?
K tisku používáme odolné pigmentové inkousty, které jsou i bez laminace vodostálé. Světlostálost je výrobcem udávana na neuvěřitelných 75 let.

4. Jsou výtisky barevně věrné?
Veškeré tiskové materiály a celý výrobní řetězec máme barevně kalibrovaný. K tisku používáme softwarový RIP s ICC profily jednotlivých materiálů. K náhledům a barevným kontrolám nám slouží hardwerově kalibrované monitory Eizo. Pokud i Vy máte správně zkalibrovaný monitor pomocí kalibrační sondy, obdržíte tisk, který se bude přesně shodovat s barvami na Vašem monitoru.

5. Je možné obdržet tiskovou zkoušku?
Pokud potřebujete mít před obdržením velkého tisku nebo větší série tisků jistotu v podobě tiskové zkoušky, zašleme Vám v dopisní obálce zkušební tisk ve velikosti cca 10 x 15 cm s celkovým pohledem a tisk s výřezem 1:1 (tzn. celkem 2 tisky) za 150 Kč vč. DPH. Při objednávce nad 3.000 Kč bez DPH Vám zkoušky z výsledné ceny tisku odečteme.

6. Jaké varianty tisků a obrazů nabízíte?
Objednat můžete např. jen výtisk samotné fotografie (na fotopapír, na samolepící fotopapír, na vinyl), fotografii s matnou nebo lesklou laminací a obrazy v provedení tisk na malířské plátno a obraz s hliníkovým rámem. Doplňkově je možné objednat také tisk ve skleněném Clip-rámu.

7. Jaká je dodací lhůta?
Protože obrazy vyrábíme na základě Vámi vybraných parametrů - tzv. „na míru" , zasíláme vyrobené obrazy ve lhůtě cca 5 - 10 dnů (max. 20 dnů). Vyjímku tvoří provedení Jen tisk nebo Tisk s laminací, kdy tyto tisky standardně odesíláme do třech až pěti pracovních dnů.

8. Je možné objednat obraz s jiným typem rámu než je v nabídce?
Ano, toto je možné, pokud nás budete kontaktovat, nabídneme Vám další alternativy na výběr. V současné době nabízíme ale jen výhradně hliníkové rámy.

Pokud jste zde nenašli odpověď na Vaší otázku, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: info@moderni-obrazy.eu. Odpověď od nás obdržíte v nejkratší možné lhůtě. Nejpozději do 24 hodin od obdržení dotazu.

Rychlý kontakt

Tel.: 724 003 719
info@moderni-obrazy.eu
Skype: moderni-obrazy.eu

Novinky na e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v nabídce nebo o pravidelně pořádaných
akcích, zadejte svůj e-mail


Počítadlo.cz