Nejnovější obrazy

Nejžádanější obrazy

Zákazník: nepřihlášen
Košík: prázdný

Realizace firmy

Realizovali a vyráběli jsme již několik kompletních výstav a souborů obrazů do firem a institucí. Některé z nich zde uvádíme.

 

GENNET, s.r.o.
Pro společnost Gennet, zabývající se lékařskou genetikou, jsme na zakázku opatřili originální motivy zabývající se dannou problematikou a zhotovili 11 ks obrazů v rozměru 90 x 65 cm a 6 ks obrazů v rozměru 70 x 50 cm. Všechny obrazy byly realizovány v provedení tisku s hliníkovým rámem.

PENZION ČESKÉ ŠVÝCARSKO
Pro Penzion České Švýcarsko jsme vyrobili 26 ks obrazů v rozměrech 100 x 70 cm, 80 x 60 cm, 140 x 50 cm a 240 x 50 cm. Všechny byly realizovány s motivy autora Václava Sojky v provedení tisku s hliníkovým rámem.

NÁRODNÍ PARK ČESKÉ ŠVÝCARSKO
Pro Národní park České Švýcarsko jsme graficky zpracovali a vyrobili 14 ks velkoplošných výstavních roll-upů v rozměru 85 x 200 cm. Všechny byly realizovány s motivy autora Václava Sojky v provedení tisk na polypropylen banner s UV laminací.

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST - DĚKANSTVÍ RUMBURK
Pro Římskokatolickou farnost Rumburk jsme graficky zpracovali a vyrobili 10 ks výstavních panelů v rozměru 60 x 84 cm. Výroba byla realizována v provedení tisku s hliníkovým rámem.

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST JIŘÍKOV
Pro Římskokatolickou farnost Jiříkov jsme graficky zpracovali a vyrobili 10 ks výstavních panelů v rozměru 55 x 84 cm a 9 ks panelů v rozměru 30 x 42 cm. Výroba byla realizována v provedení tisku s hliníkovým rámem.

SCHRAPNEL s.r.o.
Pro architektonickou společnost Schrapnel s.r.o. jsme realizovali výrobu 3 ks velkoformátových obrazů dle dodaných podkladů v rozměrech 200 x 70 cm a 160 x 95 cm v provedení tisk na malířské plátno.

Rychlý kontakt

Tel.: 724 003 719
info@moderni-obrazy.eu
Skype: moderni-obrazy.eu

Novinky na e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v nabídce nebo o pravidelně pořádaných
akcích, zadejte svůj e-mail


Počítadlo.cz